Tajný tip. Všestranné lyžařské středisko. Široká nabídka sportů – sjezdy všech náročností, běžky, brusle, snowboard, tandem, paragliding, lezení v ledu, rogalo, koně, lezecká stěna, sáně. atd. Zábava pro všechny věkové kategorie.

Berghotel Hinterstoder ****
Berghotel Hinterstoder se nachází v nadmořské výšce 1400 metrů, přímo u sjezdovek v lyžařském areálu Hinterstoder-Hoess. Nabízí bezplatné Wi-Fi a krytý bazén. Berghotel nabízí prostorné pokoje, které jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou a které mají mramorovou koupelnu s fénem a župany. Lázně, které budete mít k dispozici zdarma, zahrnují finskou saunu, bylinkovou saunu, parní lázeň a relaxační místnost. Nabízejí se zde také masáže. Mladším hostům nabízí Berghotel profesionální péči o dítě a mnoho aktivit. Berghotel Hinterstoder má i restauraci, kde se podává tradiční rakouská kuchyně i mezinárodní speciality. Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu, stejně jako koláče v odpoledních hodinách. K dispozici je také bufet a džusový bar pro děti. K lyžařským vlekům, které vám zajistí přístup ke 40 km sjezdovek, můžete dojet přímo na lyžích. Berghotel Hinterstoder stojí jen pár kroků od běžkařských tratí, obchodu se sportovním zbožím a lyžařské školy. Soukromé parkoviště je k dispozici zdarma.

Vital Hotel Stoderhof ****
Tento rodinný podnik, jenž se nachází na klidném místě a je obklopen pitoreskní krajinou uprostřed lesů a hor, se specializuje na kombinaci zdravého životního stylu a aktivit, při nichž můžete načerpat energii. Vital Hotel Stoderhof nabízí 28 nedávno rekonstruovaných pokojů a apartmánů, jež jsou všechny upraveny podle pravidel Feng Shui. Po dni stráveném na lyžích nebo procházkách můžete odpočívat v hoteloívé zahradě nebo v hotelovém wellness centru. Na vaše bolavé svaly máme připravené nejrůznější masáže a speciální kúry. Gurmáni jistě ocení skvělé pokrmy, které se v hotelu podávají. Pochutnat si můžete na pokrmech, jež připravujeme z místních a sezonních organických surovin. Kerndl Bar nabízí skvělé odrůdy vín a místních piv. Za deštivých dní si naši hosté mohou číst knihy v knihovně nebo zajít do posilovny. Hotel je také ideálním místem pro uspořádání nejrůznějších banketů.

Berghof Sturmgut ***
Berghof Sturmgut stojí na klidném místě na náhorní plošině v městečku Hinterstoder. Poskytuje výhled na okolní hory a nabízí tradičně zařízené pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Lázeňská část zahrnuje vířivku, saunu a parní lázeň. Hosté si mohou projít turistické stezky v okolí. Hotel Sturmgut rád zapůjčí turistické hole a mapy. Na místě nechybí ani dětská herna a hřiště. Najdete tu také velkou trampolínu, bazén pro malé děti a různé hračky. Na vedlejší farmě můžete navštívit dětské zoo. Restaurace v penzionu podává snídaně a večeře. U večeře najdete salátový bufet, uzeniny a vegetariánská jídla, dezerty a sýry podávané formou bufetu. Děti mají po celý den k dispozici šťávu. V letních měsících hosté zdarma obdrží kartu Aktiv. Ta vás opravňuje k využití mnoha slev a výhod. Berghof Sturmgut stojí ve svahu. Lyžařské vybavení si lze pronajmout na místě a nechybí ani lyžárna.

Naturidyll Hotel Dietlgut ***
Hotel Dietlgut na krásné louce na okraji Hinterstoderu se nachází u přírodního rybníka ke koupání. Nabízí bezplatné Wi-Fi, parkoviště zdarma a snídaně formou bufetu. Všechny prostorné pokoje a apartmá poskytují balkon nebo terasu s výhledem na okolní lesy a hory. Hosté mohou relaxovat v hotelové sauně, bylinné parní lázni nebo v lehátkách na opalovacím trávníku na zahradě, nebo si aktivně zaplavat v rybníku, využít hotelové posilovny nebo vyrazit na výlet v bezprostřední blízkosti. Dietlgut pronajímá hole pro Nordic Walking, stejně jako jízdní kola.

Mapa: