Alpinarena, mekka německých zimních sportů. Skvělé podmínky pro začátečníky i pokročilé, 39km běžek, maximální vyžití pro snowboardisty.Od 5hvězdičkových hotelů po jednoduché byty. Ceny odpovídají kvalitě služeb. Relativně mírné sjezdy jsou vhodné pro začínající lyžaře a snowboardisty.

Sjezdovka Světového poháru Kandahar vyžaduje však již zkušenost a dobrou kondici. Stejně tak sjezdovka Hornabfahrt a Zugspitzplatt, kde se kromě toho nacházejí zajímavé sjezdy mimo hlavní trať. Další náročné sjezdy pro profesionály jsou také k dispozici. pro milovníky nočního života je zde zajímavá nabídka barů a nočních podniků, pro gastronomické znalce je k dispozici 93 restaurací a hostinců. Od tradiční kuchyně až po pizzu, nají se zde každý, včetně milovníků fastfoodu.

Místní hotely rozšiřují svou nabídku o wellness všeho druhu. Díky široké škále dalších aktivit se zde rozhodně nebudete nudit – ledové plochy, bazén s vlnobitím, kino, divadlo, koncerty, muzikál, horolezecké stěny, turistika, sněžnice, horská kole, rogalo…Ceny jsou vyšší, avšak odpovídají rozmanitosti a kvalitě služeb.

Skia mapa:

Mapa: