Olympijské středisko Chamonix Mont-Blanc je oblast pro extrémní sporty ale i pro začátečníky, i když jen zhruba 30 procent sjezdovek je pro rodiny s dětmi, zbytek jen pro zdatné! Centrum všem sportovců. Nepřeberné množství dalších sportovních aktivit. Wellness na vysoké úrovni. Ráj pro mlsné jazýčky – nabídka gastronomie a ubytování je opravdu bohatá a na vysoké úrovni.
Chamonic Mont-Blanc, to je špičkové prostředí za vyšší ceny.

Kompletní přehled ubytování a hotelů (42) v Chamonix-Mont-Blanc

Nejlépe hodnocené hotely dle klientů rezervačního portálu Booking

Les Écrins De Soulane *****
Hotel Les Écrins De Soulane

Úžasný pětihvězdičkový hotel, který se nachází v samém srdci údolí Chamonix, tento hotel má pouze sedm apartmánů od 50 m2 do 160 m2, takže soukromí a luxus je 100% zaručeno.

Résidence La Cordée

Oustalet ***
Hotel Oustalet

Tento půvabný tříhvězdičkový hotel na úpatí hory Aiguille du Midi, blízko centra města a vlakového nádraží nabízí 15 komfortních pokojů a venkovní bazén.
Velkorysá bufetová snídaně se podává každé ráno a připraví vás na den na sjezdovce. Po celodenním lyžování si můžete odpočinout v baru ve vstupní hale hotelu Oustalet. Tento hotel ma v portálu Booking hodnocení 9.1 – Fantastické

Grand Hôtel des Alpes ****

Les Balcons du Savoy ****
Hotel Les Balcons du Savoy

Čtyřhvězdičkový hotel, Les Balcons du Savoy nabízí 65 apartmánů s balkonem a výhledem na Mont Blanc. Nachází se u lyžařského vleku Savoy, který obsluhuje sjezdovky Brévent-Flégère. Zdarma parkování a wi-fi, k dispozici krytý bazén.

L’Hermitage Hotels-Chalets de Tradition ***

Hôtel Le Jeu de Paume ****

Le Hameau Albert 1er *****

Auberge du Bois Prin ****

Les Grands Montets ***

Kompletní přehled ubytování a hotelů (42) v Chamonix-Mont-Blanc

Mapa: